Tuning Show Kraków 2021

Tuning Show 2021 już za nami.

Tuning Show Grzegorz Duda z synem

Fani motoryzacji byli bardzo stęsknieni za przeżywaniem turbo emocji na żywo. Dlatego w sobotę 9.10.21 tłumnie przybyli na święto motoryzacji- krakowski Tuning Show 2021.

Nie rozczarowali się, zgrabnie przygotowany event zadowolił „podniebienia” głodnych wrażeń petrolhead’ów.

Mimo pierwszych przymrozków pogoda dopisała i w październikową sobotę, spotkaliśmy się nad Tuning Show w hali Expo w Krakowie.

Wiadomo, że nie ma imprezy bez gości, dlatego głodni wrażeń petrolheadzi, tłumnie stawili się na parkietach tej nowoczesnej hali wystawowej.

Mogli podziwiać ponad 300 zmodyfikowanych samochodów z różnych epok motoryzacji.

Była to okazja do spotkania na żywo, ludzi na codzień znanych ze świata cyfrowego, mogiliśmy się  spotkać się z twórcami YouTuberami, Influencerami z branży tuningu i motorsportu, a także przejrzeć co oni mają takiego nam do zaoferowania.

Jak bywa w tego rodzaju imprezach, duża część wystawców pokazywała nam swoją ofertę, jeśli chodzi np. opony i części, popularny autodetailing i takie szybkie naprawy po gradobiciu oraz zabezpieczenie lakieru.

Nie zabrakło też wystawców jednego z najważniejszych elementów samochodu, którego powierzchnia jest wielkości kartki papieru.

Opona Yokohama

Co to takiego? Tak masz rację, to opony.

Zapewniają one, jako jedyny element stykający nas podczas jazdy z podłożem, trakcję i bezpieczeństwo podczas hamowania, bo mimo coraz lepszych osiągów i momentów obrotowych, każdy musi kiedyś się zatrzymać i tu właśnie opony są bardzo istotnym elementem.

Jeden z czołowych sklepów https://www.sklepopon.com/, pokazał nam bardzo bogatą ofertę opon, a przy okazji mogliście wygrać zniżki na usługi w ich krakowskich serwisach.

Wymiana opon już trwa i bardzo się przydadzą.

To motoryzacyjne święto było też ciekawym wydarzeniem z tego względu, że głód spotkań i podziwiania prawdziwej motoryzacji jest i był bardzo duży. Żyjemy w niełatwych czasach. Nie mogliśmy się spotykać.

Organizatorzy spełnili oczekiwania widzów którzy chcieli powrócić do realu i ten event był bardzo wyczekiwanym wydarzeniem, szczególnie, że odbył się po dziesiątkach imprez odwołanych w ostatnim, pandemicznym roku.

Na motoryzacyjnej na scenie pojawili się między innymi:

Grzegorz Duda ze swoim synem Karolem Dudą, uzdolnionym piętnastolatkiem

Maciej Gaca kierowca rajdowy,

Kacper Wróblewski odnoszący ostatnio sporo sukcesów w rajdowych samochodowych mistrzostwach polski,

Nie zabrakło tutaj popularnych joutuberów:

Karol Jagoda jagodowy, Damian Kurcz i Marcin Radecki.

oraz wielu innych.

Spotkania i liczne aukcje w których wygranymi były przejazdy sportowymi samochodami, odbywały się na scenie głównej i cieszyły się sporem zainteresowaniem. W końcu to znakomita okazja aby przejechać się np. Lamborghini.

Był też czas na zdjęcia, autografy oraz oczywiście pytania. Nie zabrakło też elementów charytatywnych i myślenia o osobach, które potrzebują naszej pomocy Turbopomoc wraz z gośćmi specjalnymi zaangażowała się w zebranie środków, które przeznaczy na pomoc Filipkowi, który walczy z SMA 1.

Video relacja na naszym kanale: https://www.youtube.com/channel/UCcwJeav7e7KCnC2qC91CECA

Bardzo dziękujemy organizatorom i prowadzącym show: Tomkowi Pancewiczowi, Adamowi Jugowskiemu oraz Targi w Krakowie.

Dziękujemy też sympatycznej pani Kasi z Targi w Krakowie za sprawne załatwienie akredytacji.

Do zobaczenia za rok.

Leave a Comment

Scroll to Top